ѕαgσρα кαנмєя
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ѕαgσρα кαנмєя

ѕαgσ нαккıη∂α вιℓ∂ιкℓєяιηιz вιℓ∂ιğιηιzι ѕαη∂ığıηız νє gєяçєктєη вιℓмє∂ιкℓєяιηιz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

¢єzα кüƒяєтмιуσямυş(!)

4 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

¢єzα кüƒяєтмιуσямυş(!) Empty
MesajKonu: ¢єzα кüƒяєтмιуσямυş(!)   ¢єzα кüƒяєтмιуσямυş(!) Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 8:33 pm

Evet arkadaşlar her yerde küfrettiğini yalanlayan Ceza'dan bi inkar daha,

Son olarak Adanalı dizisinin müziklerine imza atarak büyük beğeni toplayan rap müziğin asi yıldızı Ceza, önceki gün İstanbul'daki alışveriş merkezi İstinye Park'taydı. Bir cep telefonu tanıtımına katılan ünlü şarkıcı büyük ilgi gördü. Özellikle genç hayranları tarafından abluka altına alınan ünlü rap'çi, imza dağıtmaktan yorgun düştü. Oğlu için imza almaya gelen bir kadın hayranıyla ünlü şarkıcı arasında geçen diyalog ise hayli ilginçti. "Oğlum size çok hayran, sizin gibi olmaya çalışıyor, sizi çok seviyor" diyen ziyaretçi Ceza'ya "Çok hızlı söylüyorsun, çocuklara küfür öğretme sakın" diye uyarıda bulundu. Ceza ise tebessüm ederek "Kesinlikle öyle bir şey yok" demekle yetindi.

'YAPTIĞIMIZ MÜZİĞİN GEREĞİ...'

Ceza takma adlı rap'çi Bilgün Özçalkan, kendisiyle aynı müziği yapan "Sagopa Kajmer" lakaplı Yunus Özyavuz ve eşine bir şarkısında ve konserlerinde küfür ettiği iddiasıyla dava edilmişti. Hakkında açılan soruşturmada ifade veren Ceza kasıtlı hakaret etmediğini söyleyerek "Sagopa Kajmer"le çok iyi arkadaş olduklarını anlatıp "Yaptığımız müzik dolayısıyla ve konserin verdiği heyecanla böyle sözler sarf etmiştim.

Gerçekten çok merak ediyorum Ceza'nın 'Mürekkebimi Doldurdum' vb. şarkılarında söyledikleri küfür değil de ney ?
Belki de ona göre değildir...
http://ssagocuyuz.yetkinforum.com
AdminYrdmcs

AdminYrdmcs

MesajKonu: Geri: ¢єzα кüƒяєтмιуσямυş(!)   ¢єzα кüƒяєтмιуσямυş(!) Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 8:49 pm

Öncelikle p. saol... İçimden bir ses laf atmayı küfür olarak görüyor bunu da normal bişi olarak algıladığı için küfür etmiyorum diyor..Yoksa ceza küfretmiyorsa yane..
$eRiFé

$eRiFé

MesajKonu: Geri: ¢єzα кüƒяєтмιуσямυş(!)   ¢єzα кüƒяєтмιуσямυş(!) Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 9:39 pm

BNCE KADININ ÖLE BİŞİ DEMESİ ÇOK SAÇMAA MADEM KÜFÜR ETMEMESİNİ İSTİO DİNLEMESİN ÇÜNKÜ CEZA GERÇEKTENDE KÜFÜR ETMİOO(!)
Saqo^m

Saqo^m

MesajKonu: Geri: ¢єzα кüƒяєтмιуσямυş(!)   ¢єzα кüƒяєтмιуσямυş(!) Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 2:17 pm

'YAPTIĞIMIZ MÜZİĞİN GEREĞİ...' mi? waLLa şaşırdım artık oda küfür etmiosa şaşkınlık içerisindeyim .... bnce etmiyorum diosa bi da düşünsün o!!!:S:S
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ¢єzα кüƒяєтмιуσямυş(!)   ¢єzα кüƒяєтмιуσямυş(!) Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 2:23 pm

[Şerife] konunun ana fikrini kaçırmışsın !
haberi değil konuy hakkında konuşacaksın!
http://ssagocuyuz.yetkinforum.com

¢єzα кüƒяєтмιуσямυş(!)
1 sayfadaki 1 sayfası